Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Anita Lipnicka zagra w Filharmonii Częstochowskiej już 15 marca!

Facebook Twitter

Artystka wydała właśnie nowy album studyjny. Materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem realizatora dźwięku Grega Freemana, którego Anita Lipnicka zaprosiła do współpracy nad produkcją płyty. Na album składa się 12 klimatycznych utworów, nagranych na żywo, utrzymanych w nurcie alternatywnego pop'u zabarwianego wpływami stylu „Americana”.

„Chciałam nagrać coś, co nie będzie przypominało żadnych moich wcześniejszych dokonań, ani kojarzyło się z niczym co można usłyszeć na naszym rodzimym rynku muzycznym” – zdradza Anita. „Postawiłam na niekonwencjonalny zestaw kolorów i vintage’owe brzmienia, instrumenty takie jak pedal steel, banjo, wibrafon czy Wurlitzer”. Pierwszy od trzynastu lat autorski krążek artystki nagrany w języku polskim, ukazał się na rynku 04.10.2013 i jest zatytułowany „Vena Amoris”.

  • Koncert Anity Lipnickiej odbędzie się w Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana, w sobotę 15 marca, o godzinie 19. Bilety można nabyć w kasie filharmonii oraz w sieci Ticket Pro, Empik i Media Markt.

W tygodniu poprzedzającym koncert (10-14.03.), będziemy rozdawać podwójne zaproszenia na to muzyczne wydarzenie. Słuchajcie nas uważnie na 93,8 fm!

Informacja za: Anita Lipnicka „Vena Amoris” Częstochowa

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj