Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Aniołów Park, czyli powrót znanych sklepów i marek przy ulicy Drogowców 43!

Facebook Twitter

Aniołów Park przy ulicy Drogowców 43, w miejscu dawnego sklepu Tesco już oficjalnie otwarte. Chociaż znane marki sklepowe na miejscu działały już od kilku tygodni, uroczyste udostępnienie tego popularnego centrum handlowego, po kilkunastomiesięcznej przerwie, dla klientów nastąpiło w miniony piątek 23 września.

Aniołów Park to obecnie 13 sklepów znanych marek.

Wykorzystaliśmy lokalizację tego miejsca i historię handlową i stworzyliśmy zupełnie nowe centrum handlowe. Mamy nadzieję, że to centrum handlowe spełni oczekiwania mieszkańców Częstochowy i będą tutaj mogli zrobić zakupy kompleksowo oraz świetnej jakości i bardzo dobrej cenie – życzymy im tego. Nie spoczywamy na laurach, mamy zamiar dalej rozwijać to centrum w niedalekiej przyszłości i oczywiście zapraszamy wszystkich do tego aby zobaczyli jakie są tutaj sklepy, a są one kompleksowe. Mam nadzieję że wszyscy znajdą coś dla siebie i będą mogli w pełni korzystać z tego centrum. Mocno przyłożyliśmy się do tematu przeanalizowania jak takie centrum najlepiej spełni oczekiwania klientów (…). Mam nadzieję, że sprostaliśmy zadaniu i z sukcesem rozbudowaliśmy to centrum, w taki sposób aby spełniało swoją rolę.

Radio Jura: Kto jest zarządzą obiektu?

Zarządzą jest firma CREAM Property Advisors, która pomogła nam również w komercjalizacji tego obiektu, której bardzo za to dziękujemy (…).

– mówiła Joanna Piechotka z którą rozmawiał Paweł Stępniewski. W Ofercie Aniołów Park znajdziecie takie marki jak: Carrefour, Dealz, inmedio, JULA, JYSK, MAXI ZOO, mediaexpert, orange, pepco, ROSSMANN, SiNSAY, TEDi, Verona.


Aniołów Park przy ulicy Drogowców 43 ma też swoją stronę internetową pod adresem: aniolowpark.pl. Centrum jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 21:00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj