Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ania Rusowicz z koncertem w Teatrze im. Adama Mickiewicza

Facebook Twitter

Tylko jeden taki koncert zapowiada Teatr im. Adama Mickiewicza. W najbliższy weekend w Częstochowie zaśpiewa Ania Rusowicz.

Artystka sama wyprodukowała swój nowy album, szukała nowych muzycznych wyzwań i właśnie z promocją nowych piosenek zaprezentuje się częstochowskiej publiczności. To już w sobotni wieczór:

Wyjątkowy koncert Ani Rusowicz już w najbliższą sobotę 22 lutego o godzinie 19:00 na naszej dużej scenie. Koncert promujący najnowszą płytę Ani Rusowicz „przebudzenie”, która zwiastuje troszkę inne rytmy i brzmienia, ponieważ Ania Rusowicz zainspirowana podróżami do Nowego Orleanu postanowiła trochę z tamtejszej muzyki też wnieść w swoje znane stare dobre klimaty. (…) Miejsca się kończą, zostało już niewiele, tym bardziej trzeba się pospieszyć z rezerwacjami.

– zaprasza do udziału Katarzyna Szeląg z częstochowskiego teatru. Sala teatralna idealnie powinna się sprawdzić podczas tego retro występu. Młoda artystka zainteresuje fanów bigbeatu sprzed lat, ale ma szansę trafić również w gusta młodszej publiczności.

Te koncerty na naszej widowni, choć może nie jest ona tak dużą widownią jak filharmoniach czy w salach koncertowych i halach, ma specyficzny klimat, bardziej kameralny co artyści lubią i często podkreślają będąc u nas. Bardzo nas to cieszy, że akurat Ania Rusowicz zgodziła się zagrać w Częstochowie, bo jesteśmy jednym z kilku miast na tej trasie i jedyny jej koncert w mieście już najbliższą sobotę (22.02.).

– dodaje Katarzyna Szeląg z częstochowskiego teatru. Piosenki będą nowe, ale jak zdradzają organizatorzy czeka nas też sentymentalna podróż w przeszłość. Zapamiętajcie datę 22 lutego.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj