Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Aktualny repertuar OKF – sprawdź!

Facebook Twitter

Brak pomysłu na zagospodarowanie wolnego czasu? Jak zwykle polecamy kino. W tym tygodniu (do 06.09.) w częstochowskim OKF-ie można wybierać spośród trzech tytułów. Na ekranie "Magic Mike", "Wrong" i "Cztery lwy".

MAGIC MIKE

godz.: 16.30

  • USA 2012,
  • 110 min.
  • Reżyseria: Steven SoderbergWykonawcy: Alex Pettyfer, Channing Tatum, Matthew McConaughy i in.

„Magic Mike” opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina. Ciekawa, zabawna i seksowna historia, dająca możliwość przyjrzenia się środowisku, które dla wielu osób jest równocześnie ekscytujące i nieznane.

WRONG

godz.: 18:30

  • USA 2012,
  • 94 min.
  • Reżyseria: Quentin Dupieux  Wykonawcy: Jack Plotnick, Eric Judor, Alexis Dziena, Steve Littre i in.

Surrealistyczna komedia w reżyserii Quentina Dupieux, znanego wielbicielom muzyki elektro jako Mr. Oizo. Film debiutował w konkursie tegorocznego festiwalu w Sundance, wzbudzając entuzjazm publiczności i krytyki. O „Wrong”, w którym bohaterowie wczesnych filmów braci Coen zabłądzili w świecie „Zagubionej autostrady” Davida Lyncha, pisano, że to najbardziej szalony i jednocześnie najśmieszniejszy film festiwalu. A wszystko zaczyna się, gdy Dolph Springer budzi się i stwierdza, że nigdzie nie ma miłości jego życia – psa Paula. Poszukiwania zawiodą bohatera na zupełnie pokręcone i złe ścieżki, a także radykalnie zmienią losy spotkanych osób – dziwaków i ekscentryków. Podczas tej niezwykłej podróży Dolph nawet nie zauważa, że może stracić coś jeszcze : zdrowy rozsądek.

CZTERY LWY

godz.: 20:15

  • Wielka Brytania/Francja 2010 ,
  • 105 min.
  • Reżyseria: Christopher Morris Wykonawcy: Riz Ahmed, Nigel Lindsay, Kayvan Novak, Adeel Akhtar i in.

Satyryczna i absurdalna czarna komedia o nieudacznikach, którzy planują samobójczy zamach terrorystyczny w Londynie podczas wielkiego maratonu oglądanego przez dziesiątki tysięcy ludzi. Omar jest zniesmaczony tym, jak traktowani są Muzułmanie na całym świecie i postanawia zostać żołnierzem-męczennikiem. Nie ma wprawdzie doświadczenia w prowadzeniu „świętej wojny”, ale wie, że musi zrobić w życiu coś doniosłego. Ataku na imperialistyczny Zachód nie przeprowadza się jednak w pojedynkę, rekrutuje więc do pomocy swoich przyjaciół. Problem w tym, że ślamazarni członkowie jego dżihad komando mają więcej zapału niż rozumu: uzbrajają w bomby kruki, kupują materiały wybuchowe na Amazonie, połykają karty SIM, by uniknąć inwigilacji. A to tylko niektóre z „genialnych” pomysłów terrorystów. Raj jest już blisko. Na drodze do męczeńskiej śmierci zamachowców może stanąć jednak… ich własna głupota.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj