Akcja „Tenis Dla Każdego”. Urząd Miasta zachęca do poznania podstaw tej dyscypliny
Częstochowski Wydział Oświaty Urzędu Miasta zaprosił najmłodszych uczniów na zajęcia w ramach inicjatywy ,,Tenis Dla Każdego”. To podstawy gry w tenisa dla klas pierwszych szkół podstawowych.

Szacowany czas czytania: 00:24
Urząd Miasta finansuje naukę dyscypliny
Dzieciaki spotykają się na kortach przy Szkole Podstawowej nr 41, przy ul. Okólnej. Tutaj mają szansę, najczęściej po raz pierwszy, podnieść rakietę i odbijać piłeczkę pod okiem instruktorów. Aktywność powstała dzięki współpracy m.in. ze Stowarzyszeniem Tenisa, tenisową szkółką w Częstochowie oraz Podstawówką nr 46 im. Stefana Żeromskiego.
Pierwsze kroki w tej dyscyplinie pierwszaki stawiają od poniedziałku (08.09.) do czwartku (18.09.), zajęcia odbywają się od godz. 10.00.