Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Poraju pod patronatem Radia Jura

Facebook Twitter

W sobotę 9 października w Poraju czeka nas prawdziwe święto tańca towarzyskiego. Liczne utytułowane pary taneczne z różnych stron Polski, mają nie tylko błyszczeć na parkiecie i porwać swoimi występami publiczność.

Powalczą tez o międzynarodowe trofea:

Po raz pierwszy robimy takie mocne wydarzenie. Wcześniejsze lata robiliśmy Grand Prix Polski, więc trochę inne pary przyjeżdżały. Teraz robimy Puchar Polski w klasach najwyższych C, B i A. Pary będą walczyły o międzynarodową klasę S w obu stylach, czyli standardowym i latynoamerykańskim. Spodziewamy się par z całej Polski. W ciągu jednego dnia można zdobyć wyższą klasę, do tej międzynarodowej S. W pierwszych blokach robimy naszą tradycyjną galę taneczną dla juniorów. Klasyfikacje będą od 9:00 do 15:00 – do Pucharu Polski w klasach. Dla każdego coś miłego będzie przez cały dzień.

Częstochowska Szkoła Tańca wystawi dużą reprezentację, w licznych klasach, na parkiecie pojawią się nawet pary taneczne 9-cio 10-cio i 11-latków, zdradza Adrian Dobrowolski.

Mocną reprezentację jak to na zawody. Jeżeli chodzi o dwa pierwsze bloki, juniorzy będą tańczyć w każdej z klas. Łącznie wystawimy około 20 par, również w tych niższych klasach. Będzie naprawdę fajnie. Jeżeli chodzi o apetyty na zwycięstwo, to na pewno wystawimy dwie pary mocne w A klasie, czyli będą walczyły o tę międzynarodową klasę S. To będzie właśnie w tej gali wieczornej o godz. 18:00. Mam nadzieję, że się uda. Panel sędziowski będzie mocny. Z tego, co wiemy to sędziowie losowani są z górnej półki. Przedział sędziów też będzie z całej Polski, będziemy ich gościć już od piątku, i w sobotę zawody.

Polecane wydarzenie to Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Poraj Pol Cup 2021. Taneczne pary podziwiać można przez całą sobotę 9 października. Impreza odbędzie się w reżimie sanitarnym, a do udziału zachęcał Adrian Dobrowolski. Turniejowi patronuje Radio Jura.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022