Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

51-latka napadła na młodą kobietę

Facebook Twitter

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w miniony wtorek (6.10) w Częstochowie. W środku nocy 51-latka napadła na młodą kobietę.

Przebieg tego zdarzenia ustaliła w Komendzie Miejskiej Policji Katarzyna Fica:

51 latka, podeszła do młodej kobiety i przyłożyła do jej pleców parasolkę twierdząc, że to broń. Następnie bijąc ją po głowie zażądała wydania torebki. Wołanie o pomoc usłyszeli będący w pobliżu mężczyźni, którzy przybiegli na pomoc i zatrzymali napastniczkę. Chcąc uniknąć kary kobieta obiecała zapłacić za wyrządzone szkody twierdząc, że mieszka w pobliżu. Tak naprawdę nie zamierzała tego uczynić i po wejściu do mieszkania zamknęła się w nim. Wówczas o wszystkim- pokrzywdzona powiadomiła Policję. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol, który zatrzymał 51-latkę. Dodatkowo okazało się, że zatrzymana kobieta poszukiwana była przez policjantów z Komisariatu Policji w Szczyrku. Jak wynika z ustaleń kryminalnych to nie jedyne jej przewinienia. Kilka godzin wcześniej kobieta także zaatakowała inną osobę. W tym przypadku pokrzywdzonej udało się uciec..

Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator zawnioskował do sądu o areszt tymczasowy. Sąd przychylił się do tego wniosku i 51-latka najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 lipca 2021