Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

5. Ogólnopolska Pielgrzymka Singli do Częstochowy

Facebook Twitter

Rusza doroczny zasadniczy sezon pielgrzymkowy w mieście. W najbliższą sobotę, 22 czerwca do Częstochowy przybędą single z całej Polski. Fundacja ufam Tobie już po raz 5. organizuje pielgrzymkę, na którą zaproszone są osoby poszukujące męża lub żony.

fot.pio.opw.pl/

 5. Ogólnopolska Pielgrzymka Singli do Częstochowy

Tym razem całodzienne spotkanie odbędzie się w sanktuarium o. Pio na Przeprośnej Górce. Początek o godz. 10.00. Mówi wolontariuszka Fundacji – Paula, zaangażowana w organizację spotkania:

To już 5. Ogólnopolska Pielgrzymka Singli. Zawsze spotykamy się na terenie Częstochowy, tym razem będzie to Przeprośna Górka. Spotkanie organizowane jest dla ludzi w każdym wieku. Podczas spotkania będzie czas na warsztaty z komunikacji interpersonalnej, tak zwane szybkie randki czy wspólne wieczorne ognisko.

Fundacja ufam Tobie skupiła się przede wszystkim na ogólnopolskich spotkaniach. Bierze w nich udział nawet kilkaset osób. Niektórzy z nich zdążyli już się pobrać. Więcej informacji nie tylko o pielgrzymce można znaleźć na fanpage’u częstochowskiej fundacji.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024