Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

5-lecie Radia Jura: Podsumowanie naszego urodzinowego konkursu! [WIDEO]

Facebook Twitter

Dobiegł końca szczególny dla nas miesiąc - styczeń! To właśnie w tym miesiącu co roku obchodzimy nasze urodziny, a dodajmy, że teraz było to już 5-lecie Radia Jura! Od 10 stycznia 2011 roku nieprzerwanie i codziennie przekazujemy najważniejsze wiadomości z miasta, regionu, z kraju i ze świata! A wszystko przy Muzyce Wybranej dla Ciebie!

Z okazji tej okrągłej rocznicy zorganizowaliśmy specjalny konkurs, w którym wygrać mogliście imprezę urodzinową z naszym udziałem oraz kateringiem na 20 osób! Zabawie towarzyszył jeden warunek. Osoba, która zgłaszała swój udział w konkursie z okazji 5-lecia Radia Jura, podobnie jak my, swoje urodziny musiała obchodzić w styczniu.

Nasz konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy, za co bardzo dziękujemy!

Łącznie wyłoniliśmy czterech zwycięzców, którym pomogliśmy zorganizować urodzinowe imprezy. W piątek 8 stycznia gościliśmy u Marty:

Tydzień później w sobotę 16 stycznia, na prośbę Marcina, przygotowaliśmy imprezę niespodziankę dla jego żony – Patrycji:

W kolejnym tygodniu, w sobotę 23 stycznia, Radio Jura zorganizowało imprezę dla Marleny:

Finał naszej zabawy nastąpił w piątek 29 stycznia u Bartka:

Dziękujemy wszystkim naszym słuchaczom za udział w naszej zabawie z okazji 5-lecia Radia Jura!

Partnerem zabawy był HOTEL RESTAURACJA ZORNICA, Poczesna, ulica Spadowa 4, przy trasie DK 1, obok salonu Mercedes Benz. www.zornica-hotel.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lipca 2024