Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

4 czerwca „Aktywnie w Blachowni – bo tak jest lepiej”

Facebook Twitter

Po raz drugi na terenach zielonych nad zalewem w tym mieście, sprawdzą się w rodzinnej imprezie, biegacze, chodziarze, czy miłośnicy nordic walking. Nieprzypadkowo wydarzenie odbywa się niedługo po Dniu Dziecka, będą też specjalne trasy dla najmłodszych.

Biegaj z Duchami 4 czerwca "Aktywnie w Blachowni - bo tak jest lepiej"
fot. StockSnap pixabay.com

Pierwszą edycję imprezy rok temu dodatkowo urozmaicił intensywnie padający deszcz:

Michał Zarębski: Humory dopisywały, ludzie byli zadowoleni, zawodnicy i to jest chyba najistotniejsze. Zawodnicy byli zachwyceni trasą. Piękna trasa, nie mówiąc o tym, że biegacze nawet robili pętelkę wokół wyspy na zalewie także nie zmieniamy. Czekamy tylko na uczestników. Na drugiej edycji pogody nie możemy obiecać. Mamy tylko nadzieję, że będzie lepsza niż w zeszłym roku. Natomiast obiecujemy jak zwykle pięć kilometrów i 10 kilometrów, dystanse i nordic – owe i biegowe, też biegi dla dzieciaków – co jest ważne – 200 i 400 metrów, żeby tych najmłodszych też inspirować do tego, żeby się ruszali.

– do Blachowni w kolejną niedzielę zaprasza Michał Zarębski, który chce aktywizować na sportowo całe rodziny.

Zapisy trwają, to już ostatnia szansa na zgłoszenia…

Michał Zarębski: Impreza i jej już druga edycja – bardzo się cieszę. Aktywizujemy jak zwykle biegaczy, nordicowców i całe pokolenia, całe rodziny. Aktywizujmy też nasze dzieciaki. Pokazujmy im sportowy tryb życia. Dobrze się bawmy. Jak zwykle gwarantujemy pozytywne emocje nie tylko mieszkańcom Blachowni, Częstochowy, Lublińca i też osoby z Górnego Śląska. Zapraszamy wszystkich z całego Śląska do Blachowni. Czy tpo na stronie fundacji jest lepiej czy dostartu.pl ? Same konkrety to to tam znajdziecie i tam się zapiszcie.

„Aktywnie w Blachowni, bo tak jest lepiej” – druga edycja 3 czerwca. Polecał Michał Zarębski. Początek o godz. 10.00. Imprezie patronuje Radio Jura.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lipca 2024