Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

27 października Częstochowskie Amazonki zapraszają na Dzień Otwarty

Facebook Twitter

Kończy się październik, Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Za nami już liczne spotkania i konferencje, ulicami Częstochowy przeszedł także marsz różowej wstążki. Kolejne pytania będzie można zadać specjalistom już dzisiaj (27.10). Stowarzyszenie Częstochowskie Amazonki organizuje Dzień Otwarty.

fot. google.pl/maps

Dzień Otwarty rozpoczyna się o 15.00. Każdy, zarówno panie jak i panowie mogą liczyć na porady, wsparcie ale i na zwykłą rozmowę. Chodzi o promowanie profilaktyki antynowotworowej. Spotykamy się w Centrum Aktywności Seniora przy ul. Staszica 10. Wstęp jest oczywiście darmowy.

Wszystko, co jest szybko zdiagnozowane, choroba się nie rozwinęła, to wszystko jest w 100% uleczalne. Nie powinniśmy się bać. Patrzeć na siebie, a jeśli cokolwiek nas zaniepokoi, to należy się od razu zwrócić do lekarza

– podkreśla prezes częstochowskich Amazonek Elżbieta Markowska. A w programie dzisiejszego spotkania- m.in wykład częstochowskiego onkologa dr Piotra Januszewskiego, dot. profilaktyki onkologicznej, będzie można dowiedzieć się też więcej na temat leczenia raka piersi. Ponadto, będą kobiece metamorfozy. Amazonki pokażą w jaki sposób mimo choroby, można wyglądać po prostu pięknie.

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2021