Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

20 tys. nagrody od komendanta wojewódzkiego za informację nt. Jacka Jaworka

Facebook Twitter

Jest nagroda za pomoc policji w ujęciu Jacka Jaworka. 20 tysięcy nagrody przewidziano za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego 52-letniego zabójcy z Borowców.

Nagrodę wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Przypomnijmy sprawca rodzinnej tragedii z gminy Dąbrowa Zielona jest poszukiwany przez prokuraturę listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego morderstwa. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej. Policja gwarantuje anonimowość.

Przypominamy także o apelu policjantów!

Policjanci uczestniczący w poszukiwaniach 52-letniego Jacka Jaworka wystosowali specjalny apel do mieszkańców gminy Dąbrowa Zielona. Proszą, aby w godzinach 18.00-6.00 przez kilka kolejnych dni unikali lub całkowicie powstrzymali się od przebywania na terenach leśnych w tej miejscowości, w powiecie częstochowskim. Ma to oczywiście związek z działaniami służb w zakresie poszukiwań groźnego zabójcy oraz użyciem w tym miejscu specjalistycznego sprzętu. Apel obowiązuje na terenach zielonych, gdzie od blisko tygodnia trwają zaawansowane poszukiwania w związku z potrójnym zabójstwem w Borowcach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj