Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

2 lipca Dzień Rodziny od Fundacji Kolory Gwiazd. Początek o 12.00

Facebook Twitter

W Częstochowie działa już darmowe terapeutyczne przedszkole Fundacji Kolory Gwiazd, teraz dla dzieci z niepełnosprawnością planuje też otwarcie szkoły podstawowej.

fot. facebook.com/FundacjaKoloryGwiazd

Z tej okazji w piątek (02.07.) fundacja szykuje dla zainteresowanych Dzień Rodziny:

2 lipca od godz. 12:00 organizujemy w naszej fundacji wydarzenie pod hasłem Dzień Rodziny – ja i moja rodzina, na który są zaproszeni poza najbliższymi osobami naszych podopiecznych, przedstawiciele różnych instytucji. Będzie działo się bardzo dużo, będzie można poznać nasze obiekty, jest obszerna część rekreacyjna. Prowadzimy też bezpłatne zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Jak mówi prezes Agnieszka Czyż, pod opieką fundacji są dzieci z całkowitymi zaburzeniami rozwoju, zespołem Aspergera czy niepełnosprawnością ruchową. Rodzinne spotkanie to dobra okazja aby sprawdzić codzienne działania fundacyjne, zwiedzić siedzibę i poznać jej plany:

Od września, w zależności jak nam pozwoli sytuacja, otworzymy również bezpłatną szkołę terapeutyczną podstawową o uprawnieniach szkoły publicznej. Będziemy przyjmować uczniów nie tylko z Częstochowy, ale też z okolicznych powiatów. Jesteśmy jedyną placówką w Częstochowie, w rejonie, gdzie nie pobieramy wpisowego, czesnego, nie ma nawet wkładek. Zapraszam Państwa na nasz fanpage na Facebooku, znajdziecie nas pod hasłem Kolory gwiazd.

Piątkowy piknik i spotkanie pod hasłem Dzień Rodziny polecała Agnieszka Czyż z Fundacji Kolory Gwiazd.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj