Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

17-letni Igor z Częstochowy potrzebuje operacji ratującej życie w USA. Trwają zbiórki i licytacje

Facebook Twitter

17-letni Igor z Częstochowy walczy z guzem mózgu, a kosztowne leczenie w USA to ostatnia nadzieja dla nastolatka. Rodzina i znajomi uruchomili zbiórkę internetową i prowadzą liczne licytacje.

Utworzyła się grupa wspierająca tę akcję, ale nadal brakuje ponad pół miliona złotych:

Prowadzimy zbiórkę poprzez fundację siepomaga.pl, jest też grupa na facebooku- Licytacje dla Igora. Każdy może coś wystawić i przyczynić się do tego, by dać temu chłopakowi, zawsze empatycznemu. szansę na nowe lepsze życie. Jeśli chodzi o zbiórkę to jesteśmy jeszcze bardzo daleko, dużo nam brakuję i mam nadzieję, że uda nam się uzbierać w jak najszybszym czasie, a mamy bardzo mało czasu. Natomiast jeżeli chodzi o grupę „Licytacje dla Igora” na Facebooku, to muszę przyznać, że odzew jest niesamowity. Coraz więcej ludzi dołącza do naszej grupy i chce wspomóc Igora, za co serdecznie dziękujemy

– powiedział nam Daniel Flak, starszy brat chorego Igora. Na profilu Licytacje dla Igora pojawiły się wystawione gadżety, ale i kursy, zabiegi, szkolenia, a nawet offroadowe przejażdżki. Wszystkie licytacje mają wesprzeć zbiórkę potrzebnych pieniędzy:

Zaczęło się od rodziny i znajomych, natomiast poprzez moc social mediów docieramy coraz dalej i coraz więcej osób dzięki temu może wspomagać Igorka. Powiem szczerze, że w społeczeństwie odzew jest na tyle duży, że jesteśmy bardzo optymistyczni i mamy nadzieję, że zdążymy. Termin operacji przypada na połowę czerwca, więc do tego czasu musimy zebrać całą kwotę. Bardzo też nam zależy na tym, żeby ta operacja odbyła się właśnie w czerwcu. Każdy dzień jest bardzo ważny.

O wsparcie dla chorego brata apelował Daniel Flak z Częstochowy.

https://www.siepomaga.pl/igor-flak?fbclid=IwAR37phoOLz9JWLAvLbDAyWPNN453yGUvY-viAt_BozGpD2k4UVQuePmxGeE

https://www.facebook.com/groups/518305505847818

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj