Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

14-go ubierz bezdomnego! To hasło tegorocznej zbiórki, którą organizuje częstochowska radna Ewa Lewandowska

Facebook Twitter

Odzież, ale też środki higieny osobistej dla osób pozostających bez dachu nad głową będzie można oddać w trzech punktach zlokalizowanych na terenie Częstochowy.

fot. krasznaivmagdolna / pixabay.com

Warto wspomóc, zwykła kurtka, czy ciepły sweter może uratować komuś życie:

Chciałam Was gorąco zaprosić do wzięcia udziału w mojej akcji 14-go ubierz bezdomnego. Idea zrodziła się 3 lata temu – robiąc porządki w domu, wpadłam na pomysł, aby przekazać rzeczy, których nie używam, osobom najbardziej potrzebującym. Akcja odbędzie się 14 listopada w trzech miejscach naszego miasta – parking przy Promenadzie Czesława Niemena od godz. 9:00 do 10:00, parking vis a vis AJD przy Urzędzie Miasta o godz. 10:15 do 11:15, ostatnim punktem będzie centrum handlowe Jagiellończycy i czekam na Państwa od 11:30 do 12:30. 

Zebrane rzeczy, zostaną przekazane do schronisko fundacji „Adullam” przy ul. Krakowskiej i tam będą wydawane osobom bezdomnym.

Zbieramy odzież, obuwie, bieliznę, koce oraz artykuły higieniczne. Proszę pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w dobie pandemii. Będę na Państwa czekała w busie oklejonym plakatami. Do zobaczenia!

– do zobaczenia, mówi częstochowska radna – Ewa Lewandowska.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2021