Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

12 grudnia poznamy Jurajski Produkt Roku. Tym razem przy okazji jubileuszu RIPH. Patronuje Radio Jura

Facebook Twitter

Regionalna Izba Przemysłowo Handlowa w Częstochowie obchodzi jubileusz 30-lecia istnienia. Obchody jubileuszu skupią się 12 grudnia podczas wydarzenia w Teatrze im. Mickiewicza.

fot facebook.com/Regionalna-Izba-Przemysłowo-Handlowa-w-Częstochowie/ fot. archiwalne

O wydarzeniu oraz o roli Izby mówi jej prezes Andrzej Broniewski:

Andrzej Broniewski: Jesteśmy jednym z najstarszych samorządów gospodarczych w kraju. Generalnie chcielibyśmy historycznie odznaczyć osoby, firmy, które przyczyniły się do powstania. Naszą rolą jest pokazanie, że w organizację tej izby było zaangażowanych bardzo wiele wybitnych osobowości subregionu częstochowskiego.

Specjalne spotkanie i podsumowanie będzie też okazją do rozstrzygnięcia najnowszej edycji dorocznego konkursu dla przedsiębiorców. 12 grudnia poznamy zatem Jurajski Produkt Roku:

Andrzej Broniewski: Tradycyjnie co roku Jurajski Produkt Roku – rozdanie nagród, statuetek. W tym roku – i z tego bardzo się cieszę – zostały dostrzeżone firmy w kategorii Społeczna odpowiedzialność biznesu. Pandemia, kryzys, duża empatia firm w stosunku osób, organizacji potrzebujących pomocy. Jest integracja środowiska gospodarczego subregionu północnego. Temu służy konkurs Jurajski Produkt Roku

– zapraszał Andrzej Broniewski, prezes Regionalnej Izby Przemysłowo Handlowej w Częstochowie. Patronat nad wydarzeniem objęło Radio Jura.

fot. facebook.com/people/Regionalna-Izba-Przemysłowo-Handlowa-w-Częstochowie

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj