Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

11 osób zatrzymanych po bijatyce. Wśród nich pięciu Ukraińców

Facebook Twitter

11 osób trafiło do policyjnego aresztu po gigantycznej ulicznej bójce przy ul. Krakowskiej. Do starcia doszło w sobotę wieczorem (12.11.) po godz. 23.00 przed jednym ze sklepów. Niestety na razie dokładnie nie wiadomo, co było powodem bijatyki, więcej powinny wyjaśnić policyjne przesłuchania.

W sumie podczas starcia trzy osoby zostały ranne – prawdopodobnie wcześniej doszło do nieporozumienia między klientami w sklepie. Miał je sprowokować stojący w kolejce 27-letni częstochowianin. Trwa jednak wyjaśnianie szczegółów. Wśród zatrzymanych jest 6 Polaków i 5 Ukraińców.

Policja poszukuje świadków zdarzenia, prosząc ich o kontakt. Wiadomo, że jednym ze świadków był ksiądz, stąd apel miejskiej komendy na internetowych stronach o anonimowe zgłaszanie szczegółów zajścia, jakie mogli widzieć przechodnie.

Na miejscu interweniowali policjanci i zatrzymali 11 najbardziej agresywnych uczestników bójki. To osoby w wieku od 19 do 38 lat. Dzisiaj (14.11.) po przesłuchaniu zostaną im przedstawione stosowne zarzuty.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj