Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

11 medali dla częstochowskich tancerzy w Pucharze Okręgu Śląskiego w Tańcu Towarzyskim

Facebook Twitter

11 medali dla częstochowskich młodych tancerzy podczas regionalnych mistrzostw w tańcu towarzyskim. W Bieruniu na Śląsku doskonale zaprezentowali się podopieczni Adriana Dobrowolskiego i jego szkoły tańca.

fot. facebook.com/okreg.slaski.ptt

Turniej odbył się w Bieruniu – Mistrzostwa Okręgu Śląskiego, czyli najważniejsza impreza w naszym okręgu. W tym roku robił to Bieruń, szkoła WIR Mysłowice. Organizatorzy zrobili na bardzo wysokim poziomie mistrzostwa. My robiliśmy dwa lata temu. Nasza reprezentacja łącznie wywalczyła 11 medali, z czego jesteśmy przeszczęśliwi. Jesteśmy w tej chwili nr 1 jako szkoła tańca. Jesteśmy wzruszeni z żoną, że po takim ciężkim roku udało się powalczyć. Mamy 5 mistrzów okręgu i 5 wicemistrzów, 1 srebrnego medalistę.

Laury i medale na Mistrzostwach i otwartym Pucharze Okręgu Śląskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim to również zachęta dla częstochowskich tancerzy przed kolejnymi zawodami:

Jeżeli chodzi o kategorie – od 10/11, gdzie córka wywalczyła wicemistrza okręgu, więc jesteśmy podbudowani bardzo mocno. Oskar z Mają zostali mistrzami i w standardzie, i w łacinie, więc też pięknie, Karol z Sarą również mistrzem. Mógłbym tak wymieniać wszystkich – Mikołaj z Zuzą to też było zaskoczenie, że na komplecie jedynek wygrali standard. W tej chwili są to pretendenci do mistrzów Polski w standardzie. Mamy nadzieję, że ten rok – mimo iż będzie ciężki z powodu treningów – to będzie wspaniały, jeśli chodzi o wyniki

– gratulował małym podopiecznym Adrian Dobrowolski. Najbliższa okazja gdy znów nasza reprezentacja będzie mogła pokazać swoje umiejętności już 9 października w Poraju. Zaplanowano tutaj galę taneczną i Puchar Polski w klasach C,B i A.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj