Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Już 11 czerwca II runda cyklu zawodów Erowery Rock Rędziny!

Facebook Twitter

Już w niedzielę, 11 czerwca, w nieczynnym kamieniołomie Lipówka w Rędzinach koło Częstochowy z inicjatywy Gminy Rędziny i firmy Erowery.pl przeprowadzona zostanie druga z trzech zaplanowanych imprez pod nazwą "Erowery Rock Rędziny Kolarstwo Górskie". Zawody planowane są jeszcze w terminach 24 września 2017.

Imprezy przeznaczone są dla zwolenników czynnej jazdy na rowerze! Docelowo uczestnikami będą zawodnicy w wieku od 8 do 70+. Zasięgiem impreza dedykowana jest przede wszystkim do mieszkańców Gminy Rędziny i gmin ościennych oraz mieszkańców Częstochowy i tzw. starego województwa częstochowskiego.

Trasa:
Na terenie byłego kamieniołomu – wyrobiska planowane jest wytyczenie dwóch tras w formie pętli o długości od 800 m do 2 km.(w trakcie planowania).
Wszyscy mali uczestnicy otrzymują okolicznościowe medale zaprojektowane specjalnie dla tej imprezy w formie tzw. puzzla dające na koniec 3 cyklu imprez ciekawą statuetkę inicjującą sporty rowerowe

Dodatkowo do wygrania:
– Puchar Wójta Rędziny
– Puchar erowery.pl
– Puchar Mazda Klimczak
– Puchar firmy Romont

Szczegóły i zapisy na profilu facebookowym, Salony Erowery.pl (Częstochowa, ulica Sobieskiego 5 i Aleja Niepodległości 46A), sekretariat Urzędy Gminy Rędziny.

PATRONAT NAD CYKLEM SPRAWUJE RADIO JURA.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj