Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

„Eko i zdrowie” w Centrum Handlowym Auchan Częstochowa

Facebook Twitter

Wydarzenie w centrum przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej już w najbliższy weekend (27-28.04.). Będą ekologiczne warsztaty, między innymi robienia zabawek z surowców wtórnych ale także badania: słuchu oraz wzroku, mammografia i porady dietetyka.

„Eko i zdrowie” to impreza promująca ekologiczny styl życia i propagująca zachowania mające na celu dbanie o środowisko i nasze naturalne otoczenie. To również możliwość skorzystania z bezpłatnych badań specjalistycznych i zadbania o swoje zdrowie.

Podczas akcji zorganizowana będzie zbiórka surowców wtórnych oraz elektrośmieci. Osoby, które wezmą udział w zbiórce otrzymają sadzonki roślin. Dodatkową atrakcją będą konkursy i zabawy o tematyce ekologicznej dla dzieci oraz dorosłych.

Podczas licznych zajęć uczestnicy będą mogli między innymi wziąć udział w ekologicznym pokazie mody, a także sprawdzić swoją wiedzę o środowisku w eko quizach. Najmłodszym na pewno spodobają się ekowarsztaty robienia biżuterii i zabawek z surowców wtórnych.

Organizatorom zależy, by poszerzać świadomość i zachowania proekologiczne, zwłaszcza wśród najmłodszych. Akcję ekologiczną, w której nacisk kładziony jest na dbanie o środowisko, połączono z dbaniem o zdrowie. Dlatego w trakcie trwania imprezy będzie można skorzystać z badania słuchu oraz wzroku, porady dietetyka, a także mammografii

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj