Nareszcie zła passa piłkarzy Rakowa przerwana

Czerwono-niebiescy pokonali na wyjeździe Błękitnych Stargard 2:1. Pierwszą bramkę strzelili gospodarze. Częstochowianom w 65 minucie meczu udało się doprowadzić do wyrównania - bramkę na 1:1 strzelił Adam Mesjasz; zwycięski gol padł 10 minut później. Celnym strzałem z główki Łukasz Kmieć umieścił piłkę w bramce naszych rywali.

Częstochowianie nadal zajmują w tabeli II ligi 5 miejsce. Teraz kilka dni odpoczynku. W sobotę (21.05.) kolejny mecz. Tym razem na stadionie przy ul. Limanowskiego Raków zmierzy się z Gryfem Wejherowo, początek spotkania o godz. 17.00.

Błękitni Stargard – RKS Raków 1:2 (1:0)