Lider lepszy od naszych akademików

Wczoraj (31.03.) siatkarze AZS-u Częstochowa zmierzyli się we własnej hali z najlepszym zespołem tego sezonu, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i przegrali 0:3. W pierwszym secie na parkiecie dominowali goście, którzy pewnie wygrali 25:14. Druga partia była już bardzo wyrównana.

Biało-zieloni doprowadzili w jej końcówce do remisu 24:24. Ostatecznie jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili zawodnicy z Kędzierzyna-Koźla wygrywając 28:26. Także w trzecim secie ZAKSA była lepsza tym razem zwyciężając do 21. Nasi siatkarze nadal z 15 punktami i pięcioma zwycięstwami na koncie zajmują ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi. W najbliższą środę (6.04.) zagrają na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała.